Druhy vstupů

Můžete si zakoupit různé druhy permanentek. Napište nám na info@everydayfitness.cz. Stačí si jen vybrat, záleží na Vás!

Akceptujeme Multisport karty, Relax pass, Fokus pass, Dárkový pass, Bonus pass, Flexi pass, Flexi pass CARD, ActivePass. 

  • Jednorázový vstup.......................150,- Kč
  • 10 vstupů (platnost 60 dní).......1 190,- Kč
  • Měsíční permanentka................1 190,- Kč 
  • 3 měsíční permanentka.............3 570,- Kč  
  • 6 měsíční permanentka.............5 940,- Kč  
  • Roční permanentka.....................10 680 Kč  

Pořízení členské karty opravňující klienty s Multisport kartou ke vstupu do fitness v rámci samoobslužného provozu (víkendy a státní svátky 6-22h) -  vratný depozit 500,-Kč + manipulační poplatek 100,- Kč. V případě, že se klient nezaregistruje při příchodu do systému Multisport, bude mu strhnut jednorázový vstup z depozitu 150,-Kč.

Za asistenci při odemknutí skříňky uzamčené klientem si vyhrazujeme právo úhrady poplatku 100,- Kč za manipulaci.

U všech tréninkových lekcí si vyhrazujeme právo účtovat plnou cenu lekce v případě, že klient nezruší nebo nepřesune již domluvenou hodinu s instruktorem dříve než 24h před uskutečněním tréninkové lekce.

Doporučujeme 6 měsíční a roční členství a to hlavně z důvodu neomezeného cvičení 24/7. Dalším důvodem je cenové zvýhodnění, kdy vás 1 měsíc vyjde na 890,- u ročního a 990,- u 6 měsíčního členství a to nově i na splátky.

Návštěvníci fitness mají nově 3hodiny parkování zdarma. Zaparkujte u budovy Airport Business Centre a po cvičení kontaktujte s parkovacím lístkem recepci EveryDay fitness. V případě samoobslužného provozu se nahlaste při příchodu u ostrahy budovy ABC.

Nabízíme také možnost spolupráce pro firmy. Vše je na dohodě.