Druhy vstupů

Akceptujeme Multisport karty, Relax pass, Fokus pass, Dárkový pass, Bonus pass, Flexi pass, Flexi pass CARD.  Zaměstnanci Letiště Praha a.s., Czech Airlines Handling a.s., Czech Airlines Technics, Dnata, Smartwings, Courtyard by Marriott Prague Airport a klienti společnosti Regus u nás mohou využít 10% slevu na nákup členství ( netýká se jednorázového vstupu a 10ti vstupové permanetky. )

  • Jednorázový vstup...................... 250,- Kč
  • 10 vstupů (platnost 60 dní).......1500,- Kč ( v současnosti nejoblíbenější )
  • Měsíční permanentka............... 1500,- Kč  
  • 3 měsíční permanentka.............3900,- Kč 
  • 6 měsíční permanentka............ 5940,-Kč  
  • B2B roční spolupráce pro firmy a živnostníky měsíční členství ....... 499,- Kč bez DPH (min. 2 zaměstnanci)

Pořízení členské karty opravňující klienty s Multisport kartou ke vstupu do fitness v rámci samoobslužného provozu (víkendy a státní svátky 6-22h, po-pá 9-14h,19-22h) -  depozit 500,-Kč + manipulační poplatek 200,- Kč. V případě, že se klient nezaregistruje při příchodu do systému Multisport, bude mu strhnut jednorázový vstup z depozitu 250,-Kč.

Za asistenci při odemknutí skříňky uzamčené klientem si vyhrazujeme právo úhrady poplatku 200,- Kč za manipulaci.

U všech tréninkových lekcí si vyhrazujeme právo účtovat plnou cenu lekce v případě, že klient zruší nebo přesune již domluvenou hodinu s instruktorem dříve než 24h před uskutečněním tréninkové lekce.

 

Návštěvníci fitness mají  3hodiny parkování zdarma. Zaparkujte u budovy Airport Business Centre a po cvičení kontaktujte s parkovacím lístkem recepci EveryDay fitness. V případě samoobslužného provozu se nahlaste při příchodu u ostrahy budovy ABC.