Pořízení vstupní karty opravňující ke vstupu klienty s Multisport kartou je možný při vložení vratného depozitu 700 Kč, který slouží i k nákupu produktů v samoobslužné lednice a produktů dostupné na recepci. V případě, že se klient nezaregistruje při vstupu do Multisport systému viz obrázkový návod, bude mu strhnut jednorázový vstup z depositu 250 Kč. Pokud bude vyčerpán depozit, resp. zůstatek nebude pokrývat jednorázový vstup, bude klientovi karta zablokována a aktivována opět po doplnění depozitu 700 Kč. Karta je platná vždy na dobu 3. měsíců a následně je klient povinen depozit dorovnat na původní částku pokud je z depozitu čerpáno a požádat o prodloužení.

Jak na to?

Důležité je mít naši vstupní kartu EveryDay fitness. V případě, že ji ještě nemáte obraťte se na nás.

Není dovoleno pouštět jiné osoby na Vaši kartu. V případě, že se tak stane karta bude automaticky zablokována. Sankce za odblokování karty je 500 Kč.

Vstupní dveře do fitness centra se Vám otevřou po přiložení členské karty na čtečku, která se nachází na zdi na levé straně od vstupních dveří.

Vstup Multisport karta

Nezapomeňte se přihlásit do systému. V případě vstupu na Multisport kartu naskenujete čárový kód z Multisport karty. Úspěšné načtení se potvrdí objevením se Vašeho jméno na monitoru v zeleném rámečku. Pamatujte na to, že přihlášení do systému je nutné. V případě, že se nepřihlásíte, strhne se Vám částka za jednorázový vstup z depositu členské karty.

Při odchodu se odhlašte. Odhlásíte se přiložením vstupní karty na čtečku, která se nachází v pravém rohu na stěně pod recepčním pultem.

Jak je to s parkováním?

Stále platí, že máte 3h parkování zdarma. Jediné, co musíte Vaši návštěvu nahlásit na recepci, která se nachází hned vedle vstupu do fitness centra.
Pouze řeknete, že parkujete u budovy a jdete si k nám zacvičit. Pozor! při přesažení volné doby parkování je nutné uhradit parkování za celou dobu.

Samozřejmě nastane-li jakýkoli problém, jsme tu pro Vás a kontaktujte nás na tel.: +420 792 301 473