Jsme tu pro Vás od roku 2019.  V prostorech Airport Business Centra na Letišti Václava Havla, Praha 6.  Pro Vaše pohodlí a pro návštěvníky fitness centra jsou zajištěna speciální parkovací místa až 3 hod. parkování zdarma. Fitness centrum neustále zdokonalujeme a je vybaveno profesionálními isotonickými stroji s masivní konstrukcí. Stroje jsou vhodné jak pro kondiční tak rehabilitační tréninky. K dispozici jsou i Kardio stroje s LED displejem s intuitivním ovládáním. Součástí je strečinková zóna s balančními pomůckami a TRX konstrukcí. V silové zóně naleznete výběr prémiových polyuretanových činek značky Ziva.
Trénovat můžete sami nebo úplně vypnout a využít služeb našich profesionálních trenérů, kteří Vám připraví tréninkový plán přímo na „tělo“. Před zahájením samotného tréninku proběhne krátký rozhovor pro správné nastavení celého tréninku. Trenéři Vám budou k dispozici pro kontrolu správné techniky a konzultace v průběhu tréninku. Pro více informací se na nás obraťte.

 

Co vystihuje Davida?

"Každý může být úspěšný v dosažení jeho (fitness) cílů, stačí jen chtít a něco pro to udělat."

Specializuje se na:

seznámení se základy fitness

Správné používání strojů, CORE

Tvarovací, redukční, silové, objemové tréninky

 

 

 

AKTUALIZACE: V POSLEDNÍM ČERVNOVÉM TÝDNU VÁM PŘEDSTAVÍME NOVOU POSILU NAŠEHO TÝMU - TRENÉRKU RADOSLAVU KORNAJOVOU. JIŽ TEĎ SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT JEJÍ WEBOVÉ STRÁNKY WWW.RADOSLAVAKORNAJ.CZ. 

 

Využít můžete silovou, strečinkovou zónu, posilovací stroje a zároveň zapracovat na své kondici v kardio zóně. Každý si přijde na své. Profesionální isotonické stroje s masivní konstrukcí, které jsou vhodné jak pro kondiční tak rehabilitační tréninky. Kardio stroje budou vybavené LED displejem s intuitivním ovládáním. V rámci strečinkové zóny využijete balanční pomůcky a TRX konstrukci. V silové zóně na Vás bude čekat výběr prémiových polyuretanových činek značky Ziva.
Máme pro Vás připravené různé druhy vstupů a to vše ve všední dny 6:00 - 22:00h (recepce otevřena po -pá 14:00- 19:00, ostatní časy samoobslužně), svátky a víkend samoobslužně 6:00 - 22:00h.

Klienti s půlročním či ročním členstvím - provoz 24/7 a to už za 890,- měsíčně!!! 

AKCE: OD 27.6. DO KONCE SRPNA PLATÍ 30% SLEVA NA NÁKUP ČLENSTVÍ: MĚSÍČNÍ, 3 MĚSÍČNÍ, PŮLROČNÍ A ROČNÍ ČLENSTVÍ (NEVZTAHUJE SE NA SPLÁTKOVÉ ČLENSTVÍ).

  • Jednorázový vstup.......................  150,- Kč
  • 10 vstupů (platnost 60 dní).......1 190,- Kč
  • Měsíční permanentka................1 190,-Kč (AKCE 833,- KČ DO KONCE SRPNA)
  • 3 měsíční permanentka.............3 570,-Kč (AKCE 2499,- KČ DO KONCE SRPNA 
  • 6 měsíční permanentka.............5 940,- Kč  (možnost koupě na splátky 990,- Kč měsíčně) (AKCE 4 158,-KČ DO KONCE SRPNA)
  • Roční permanentka..................10 680,- Kč  (možnost koupě na splátky 890,- Kč měsíčně) (AKCE 7476,- KČ DO KONCE SRPNA)

Pořízení členské karty opravňující klienty s Multisport kartou ke vstupu do fitness v rámci samoobslužného provozu (všední dny 6:00 -14:00 a 19:00 -22:00,víkendy a státní svátky 6-22h) - vratný depozit 500,-Kč + manipulační poplatek 100,- Kč. V případě, že se klient nezaregistruje při příchodu do systému Multisport, bude mu strhnut jednorázový vstup z depozitu 150,-Kč

Stačí si jen vybrat, záleží na Vás! Z našich zkušeností Vám doporučujeme 3 měsíční permanentku a to především z důvodu, že počítáme s tím, že sem tam se Vám nebude chtít, časově se Vám to nehodí atd. Ale především se jedná se o optimální období, po kterém uvidíte první výsledky.

CENY INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ:

 

 Cena 550Kč/jeden trénink. Je možno si koupit akční balíček 10 (+1 trénink zdarma) 5 500Kč nebo 20 (+2 tréninky zdarma) 10 000Kč. 

Ceny individuálních tréninků nezahrnují vstup do fitness centra.