1. 6. 2019 jsme pro Vás otevřeli fitness centrum v prostorech AirportBusiness Centra v těsné blízkosti Letiště Václava Havla. Jedná se o lukrativní oblast, ale není potřeba se bát. Pro Vaše pohodlí a pro návštěvníky fitness centra jsou zajištěna speciální parkovací místa a nově až 3 hod. parkování zdarma. Fitness centrum  je vybaveno profesionálními isotonickými stroji s masivní konstrukcí. Stroje jsou vhodné jak pro kondiční tak rehabilitační tréninky. K dispozici jsou i Kardio stroje s LED displejem s intuitivním ovládáním. Součástí je strečinková zóna s balančními pomůckami a TRX konstrukcí. V silové zóně naleznete výběr prémiových polyuretanových činek značky Ziva.
Trénovat můžete sami nebo úplně vypnout a využít služeb našich profesionálních trenérů, kteří Vám připraví tréninkový plán přímo na „tělo“. Před zahájením samotného tréninku proběhne krátký rozhovor pro správné nastavení celého tréninku. Trenéři Vám budou k dispozici pro kontrolu správné techniky a konzultace v průběhu tréninku. Pro více informací se na nás obraťte.

 

 

Co vystihuje Davida? 

„Když to nejde dnes, zkus to zítra.“

Specializuji se na: kalistheniku a streetworkout (cvičení s vlastní vahou), kulturistický styl tréninku (dlouholeté zkušenosti), sportovní stravu a suplementaci

 

 

 

 

 

Co vystihuje Ivanu?

" Když nemůžeš, tak přidej... "

Specializuje se na: seznámení se s fitness, správné používání strojů,

cvičení s vlastní vahou, tvarování těla, poradenství hlavních zásad jídelníčku

 

 

 

 

 

Co vystihuje Davida?

"Každý může být úspěšný v dosažení jeho (fitness) cílů, stačí jen chtít a něco pro to udělat."

Specializuje se na:

seznámení se základy fitness

Správné používání strojů, CORE

Tvarovací, redukční, silové, objemové tréninky

 

 

 

Využít můžete silovou, strečinkovou zónu, posilovací stroje a zároveň zapracovat na své kondici v kardio zóně. Každý si přijde na své. Profesionální isotonické stroje s masivní konstrukcí, které jsou vhodné jak pro kondiční tak rehabilitační tréninky. Kardio stroje budou vybavené LED displejem s intuitivním ovládáním. V rámci strečinkové zóny využijete balanční pomůcky a TRX konstrukci. V silové zóně na Vás bude čekat výběr prémiových polyuretanových činek značky Ziva.
Máme pro Vás připravené různé druhy vstupů a to vše ve všední dny 6:00 - 22:00h (recepce otevřena po -pá 14:00- 19:00, ostatní časy samoobslužně), svátky a víkend samoobslužně 6:00 - 22:00h.

Klienti s půlročním či ročním členstvím - provoz 24/7 a to už za 890,- měsíčně!!! Edit 26.11.2021: Z vládního nařízení systém 24/7 do odvolání pozastaven.

  • Jednorázový vstup.......................  150,- Kč
  • 10 vstupů (platnost 60 dní).......1 190,- Kč
  • Měsíční permanentka................1 190,- Kč 833,- akce od 1.11.2021
  • 3 měsíční permanentka.............3 570,- Kč 2 499,- akce od 1.11.2021
  • 6 měsíční permanentka.............5 940,- Kč  (možnost koupě na splátky 990,- Kč měsíčně)
  • Roční permanentka..................10 680,- Kč  (možnost koupě na splátky 890,- Kč měsíčně)

Pořízení členské karty opravňující klienty s Multisport kartou ke vstupu do fitness v rámci samoobslužného provozu (všední dny 6:00 -14:00 a 19:00 -22:00,víkendy a státní svátky 6-22h) - vratný depozit 500,-Kč + manipulační poplatek 100,- Kč. V případě, že se klient nezaregistruje při příchodu do systému Multisport, bude mu strhnut jednorázový vstup z depozitu 150,-Kč

Stačí si jen vybrat, záleží na Vás! Z našich zkušeností Vám doporučujeme 3 měsíční permanentku a to především z důvodu, že počítáme s tím, že sem tam se Vám nebude chtít, časově se Vám to nehodí atd. Ale především se jedná se o optimální období, po kterém uvidíte první výsledky.

CENY INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ:

Ivana Reháková, David Veselý, David Knobloch:

 Cena 550Kč/jeden trénink. Je možno si koupit akční balíček 10 (+1 trénink zdarma) 5 500Kč nebo 20 (+2 tréninky zdarma) 10 000Kč. 

Ceny individuálních tréninků nezahrnují vstup do fitness centra.