Jsme tu pro Vás od roku 2019.  V prostorech Airport Business Centra na Letišti Václava Havla, Praha 6.  Pro Vaše pohodlí a pro návštěvníky fitness centra jsou zajištěna speciální parkovací místa až 3 hod. parkování zdarma. Fitness centrum neustále zdokonalujeme a je vybaveno profesionálními isotonickými stroji s masivní konstrukcí. Stroje jsou vhodné jak pro kondiční tak rehabilitační tréninky. K dispozici jsou i Kardio stroje s LED displejem s intuitivním ovládáním. Součástí je strečinková zóna s balančními pomůckami a TRX konstrukcí. V silové zóně naleznete výběr prémiových polyuretanových činek značky Ziva.

Trénovat můžete sami nebo úplně vypnout a využít služeb našich profesionálních trenérů, kteří Vám připraví tréninkový plán přímo na „tělo“. Před zahájením samotného tréninku proběhne krátký rozhovor pro správné nastavení celého tréninku. Trenéři Vám budou k dispozici pro kontrolu správné techniky a konzultace v průběhu tréninku. Pro více informací se na nás obraťte.

 

                                                                                                           
 

 VERONIKA DUNDĚROVÁ

Co mě vystihuje?

"EAT - SLEEP - TRAIN - REPEAT."

 

NABÍZÍM:

Fitness a funkční, crossfitové a kondičně vytrvalostní tréninky, redukce hmotnosti, nabírání svalové hmoty, sestavení individuálních tréninkových plánů, konzultace v oblasti výživy.

IG: verdunart

email: verdunad@gmail.com

KONTAKT: +420 605 426 332

 

 

. JULIE HNIK

Co mě vystihuje?

"Za měsíc si poděkuješ."

NABÍZÍM:

kondiční, vytrvalostní i silové tréninky, seznámení s fitness tréninky s vlastní vahou pro zpevnění těla a redukci tuku, seznámení s technikou cviků a správným cvičení na strojích či se závažím, konzultace ohledně regenerace těla a stravy, sestavení individuálních tréninků.

Julie je závodní atletkou již 12 let.

IG: joullo

email: julie.hnikova@seznam.cz

KONTAKT: +420 604 370 916

 

 

 VALENTINA LEBOVÁ   

Co mě vystihuje?

„Co bolí dnes, udělá tě silnějším zítra. ”

NABÍZÍM:

fitness a funkční tréninky zaměřené na zpevnění a tvarování těla, redukci hmotnosti, nabírání svalové hmoty, zvýšení flexibility, konzultace v oblasti výživy

IG: valentina_equal

email: valentina.lebova@gmail.com

KONTAKT: +420 737 732 424

 

 

Využít můžete silovou, strečinkovou zónu, posilovací stroje a zároveň zapracovat na své kondici v kardio zóně. Každý si přijde na své. Profesionální isotonické stroje s masivní konstrukcí, které jsou vhodné jak pro kondiční tak rehabilitační tréninky. Kardio stroje budou vybavené LED displejem s intuitivním ovládáním. V rámci strečinkové zóny využijete balanční pomůcky a TRX konstrukci. V silové zóně na Vás bude čekat výběr prémiových polyuretanových činek značky Ziva.
Máme pro Vás připravené různé druhy vstupů a to vše ve všední dny 6:00 - 22:00h (recepce otevřena po -pá 14:00- 19:00, ostatní časy samoobslužně), svátky a víkend samoobslužně 6:00 - 22:00h.

Zaměstnanci Letiště Praha a.s., Czech Airlines Handling a.s., Czech Airlines Technics, Dnata, Smartwings, Eurowings a Courtyard by Marriott Prague Airport, u nás mohou využít 10% slevu na nákup členství ( netýká se jednorázového vstupu a 10ti vstupové permanetky. )

  • Jednorázový vstup....................... 250,- Kč
  • 10 vstupů (platnost 90 dní)....... 1 500,- Kč - od 1.7.2023 prodloužena platnost na 90dní
  • Měsíční permanentka................1 500,- Kč  
  • 3 měsíční permanentka.............3 900,-Kč 
  • 6 měsíční permanentka............ 5 940,-Kč
  • B2B roční spolupráce pro firmy a živnostníky měsíční členství ....... 699,- Kč bez DPH (min. 2 zaměstnanci)
  • Pořízení členské karty opravňující klienty s Multisport kartou ke vstupu do fitness v rámci samoobslužného provozu (víkendy a státní svátky 5-22h,  po-pá 5-14h,19-22h) -  NOVĚ od 1.7.2023: vratný depozit 700,-Kč - tento depozit můžete použít k nákupu produktů v rámci bezobslužného provozu. V případě, že se klient nezaregistruje při příchodu do systému Multisport, bude mu strhnut jednorázový vstup z depozitu 250,-Kč. Karta je platná na 3 měsíce a po této době je klient povinen v případě zájmu o prodloužení, depozit opět dorovnat na 700Kč 

Za asistenci při odemknutí skříňky uzamčené klientem si vyhrazujeme právo úhrady poplatku 200,- Kč

 

 

Stačí si jen vybrat, záleží na Vás! Z našich zkušeností Vám doporučujeme 3 měsíční permanentku a to především z důvodu, že počítáme s tím, že sem tam se Vám nebude chtít, časově se Vám to nehodí atd. Ale především se jedná se o optimální období, po kterém uvidíte první výsledky.

Pro více informací: ceny/termíny tréninků - kontaktujte přímo trenéra. 

Ceny nezahrnují vstup do fitness centra.