Jsme tu pro Vás od roku 2019.  V prostorech Airport Business Centra na Letišti Václava Havla, Praha 6.  Pro Vaše pohodlí a pro návštěvníky fitness centra jsou zajištěna speciální parkovací místa až 3 hod. parkování zdarma. Fitness centrum neustále zdokonalujeme a je vybaveno profesionálními isotonickými stroji s masivní konstrukcí. Stroje jsou vhodné jak pro kondiční tak rehabilitační tréninky. K dispozici jsou i Kardio stroje s LED displejem s intuitivním ovládáním. Součástí je strečinková zóna s balančními pomůckami a TRX konstrukcí. V silové zóně naleznete výběr prémiových polyuretanových činek značky Ziva.
Trénovat můžete sami nebo úplně vypnout a využít služeb našich profesionálních trenérů, kteří Vám připraví tréninkový plán přímo na „tělo“. Před zahájením samotného tréninku proběhne krátký rozhovor pro správné nastavení celého tréninku. Trenéři Vám budou k dispozici pro kontrolu správné techniky a konzultace v průběhu tréninku. Pro více informací se na nás obraťte.

 

Co vystihuje Davida?

"Každý může být úspěšný v dosažení jeho (fitness) cílů, stačí jen chtít a něco pro to udělat."

Specializuje se na:

seznámení se základy fitness

Správné používání strojů, CORE

Tvarovací, redukční, silové, objemové tréninky

 

RADOSLAVA KORNAJ

Co vystihuje Radoslavu?

"Když si myslíš, že mužeš, tak můžeš. Když si myslíš, že nemůžeš, tak nemůžeš."

Více informací si můžete prohlédnout na www.radoslavakornaj.cz

 

TOMÁŠ MAJOR 

Co vystihuje Tomáše?

"Život není o tom, co se ti stane, ale o tom, jak se k tomu postavíš."

Specializuje se na: 

Funkční trénink

Kalistenika, mobilita

Více informací o Tomášovi můžete nalézt:

ig: @tomas_m_workout,

YouTube: https://youtube.com/channel/UCMqxN9NAQeJezQRu0WVsEvQ

Využít můžete silovou, strečinkovou zónu, posilovací stroje a zároveň zapracovat na své kondici v kardio zóně. Každý si přijde na své. Profesionální isotonické stroje s masivní konstrukcí, které jsou vhodné jak pro kondiční tak rehabilitační tréninky. Kardio stroje budou vybavené LED displejem s intuitivním ovládáním. V rámci strečinkové zóny využijete balanční pomůcky a TRX konstrukci. V silové zóně na Vás bude čekat výběr prémiových polyuretanových činek značky Ziva.
Máme pro Vás připravené různé druhy vstupů a to vše ve všední dny 6:00 - 22:00h (recepce otevřena po -pá 14:00- 19:00, ostatní časy samoobslužně), svátky a víkend samoobslužně 6:00 - 22:00h.

Zaměstnanci Letiště Praha a.s., Czech Airlines Handling a.s., Czech Airlines Technics, Dnata a Smartwings u nás mohou využít 10% slevu na nákup členství ( netýká se jednorázového vstupu a 10ti vstupové permanetky. )

  • Jednorázový vstup....................... 250,- Kč
  • 10 vstupů (platnost 60 dní)....... 1500,- Kč
  • Měsíční permanentka................1500,- Kč
  • 3 měsíční permanentka.............3900,- Kč
  • 6 měsíční permanentka............ 5940,-Kč
  • Pořízení členské karty opravňující klienty s Multisport kartou ke vstupu do fitness v rámci samoobslužného provozu (víkendy a státní svátky 6-22h, po-pá 9-14h,19-22h) -  depozit 500,-Kč + manipulační poplatek 200,- Kč. V případě, že se klient nezaregistruje při příchodu do systému Multisport, bude mu strhnut jednorázový vstup z depozitu 250,-Kč.

Za asistenci při odemknutí skříňky uzamčené klientem si vyhrazujeme právo úhrady poplatku 200,- Kč

 

 

Stačí si jen vybrat, záleží na Vás! Z našich zkušeností Vám doporučujeme 3 měsíční permanentku a to především z důvodu, že počítáme s tím, že sem tam se Vám nebude chtít, časově se Vám to nehodí atd. Ale především se jedná se o optimální období, po kterém uvidíte první výsledky.

CENY INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ:

 

 Cena 550Kč/jeden trénink. Je možno si koupit akční balíček 10 (+1 trénink zdarma) 5 500Kč nebo 20 (+2 tréninky zdarma) 10 000Kč. 

Ceny individuálních tréninků nezahrnují vstup do fitness centra.