Jsme tu pro Vás od roku 2019.  V prostorech Airport Business Centra na Letišti Václava Havla, Praha 6.  Pro Vaše pohodlí a pro návštěvníky fitness centra jsou zajištěna speciální parkovací místa až 3 hod. parkování zdarma. Fitness centrum neustále zdokonalujeme a je vybaveno profesionálními isotonickými stroji s masivní konstrukcí. Stroje jsou vhodné jak pro kondiční tak rehabilitační tréninky. K dispozici jsou i Kardio stroje s LED displejem s intuitivním ovládáním. Součástí je strečinková zóna s balančními pomůckami a TRX konstrukcí. V silové zóně naleznete výběr prémiových polyuretanových činek značky Ziva.
Trénovat můžete sami nebo úplně vypnout a využít služeb našich profesionálních trenérů, kteří Vám připraví tréninkový plán přímo na „tělo“. Před zahájením samotného tréninku proběhne krátký rozhovor pro správné nastavení celého tréninku. Trenéři Vám budou k dispozici pro kontrolu správné techniky a konzultace v průběhu tréninku. Pro více informací se na nás obraťte.

 

Co vystihuje Davida?

"Každý může být úspěšný v dosažení jeho (fitness) cílů, stačí jen chtít a něco pro to udělat."

Specializuje se na:

seznámení se základy fitness

Správné používání strojů, CORE

Tvarovací, redukční, silové, objemové tréninky

 

 

 

 

 

TOMÁŠ MAJOR 

Co vystihuje Tomáše?

"Život není o tom, co se ti stane, ale o tom, jak se k tomu postavíš."

Specializuje se na: 

Funkční trénink

Kalistenika, mobilita

Více informací o Tomášovi můžete nalézt:

ig: @tomas_m_workout,

YouTube: https://youtube.com/channel/UCMqxN9NAQeJezQRu0WVsEvQ

Využít můžete silovou, strečinkovou zónu, posilovací stroje a zároveň zapracovat na své kondici v kardio zóně. Každý si přijde na své. Profesionální isotonické stroje s masivní konstrukcí, které jsou vhodné jak pro kondiční tak rehabilitační tréninky. Kardio stroje budou vybavené LED displejem s intuitivním ovládáním. V rámci strečinkové zóny využijete balanční pomůcky a TRX konstrukci. V silové zóně na Vás bude čekat výběr prémiových polyuretanových činek značky Ziva.
Máme pro Vás připravené různé druhy vstupů a to vše ve všední dny 6:00 - 22:00h (recepce otevřena po -pá 14:00- 19:00, ostatní časy samoobslužně), svátky a víkend samoobslužně 6:00 - 22:00h.

Zaměstnanci Letiště Praha a.s., Czech Airlines Handling a.s., Czech Airlines Technics, Dnata, Smartwings a Courtyard by Marriott Prague Airport, u nás mohou využít 10% slevu na nákup členství ( netýká se jednorázového vstupu a 10ti vstupové permanetky. )

  • Jednorázový vstup....................... 250,- Kč
  • 10 vstupů (platnost 60 dní)....... 1500,- Kč ( v současnosti nejoblíbenější )
  • Měsíční permanentka................1500,- Kč 
  • 3 měsíční permanentka.............3900,- Kč 
  • 6 měsíční permanentka............ 5940,-Kč 
  • B2B roční spolupráce pro firmy a živnostníky měsíční členství ....... 499,- Kč bez DPH (min. 2 zaměstnanci)
  • Pořízení členské karty opravňující klienty s Multisport kartou ke vstupu do fitness v rámci samoobslužného provozu (víkendy a státní svátky 6-22h, po-pá 9-14h,19-22h) -  depozit 500,-Kč + manipulační poplatek 200,- Kč. V případě, že se klient nezaregistruje při příchodu do systému Multisport, bude mu strhnut jednorázový vstup z depozitu 250,-Kč.

Za asistenci při odemknutí skříňky uzamčené klientem si vyhrazujeme právo úhrady poplatku 200,- Kč

 

 

Stačí si jen vybrat, záleží na Vás! Z našich zkušeností Vám doporučujeme 3 měsíční permanentku a to především z důvodu, že počítáme s tím, že sem tam se Vám nebude chtít, časově se Vám to nehodí atd. Ale především se jedná se o optimální období, po kterém uvidíte první výsledky.

CENY INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ:

 

 Cena 550Kč/jeden trénink. Je možno si koupit akční balíček 10 (+1 trénink zdarma) 5 500Kč nebo 20 (+2 tréninky zdarma) 10 000Kč. 

Ceny individuálních tréninků nezahrnují vstup do fitness centra.