LEKCE JÓGY

LEKCE JÓGY POZASTAVENY DO ODVOLÁNÍ. 

Pokud máte o tyto lekce zájem - neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím recepce EveryDay fitness. 

Pro skupiny jsme schopni zajistit lekce min. 1x týdně pravidelně.

 

INDIVIDUÁLNÍ KRUHOVÉ TRÉNINKY pro maximálně 6 osob (včetně instruktora)

Tréninky jsou zaměřené na zapojení hlavně středu těla "CORE". Není potřeba se bát, myslíme na každého a přihlásit se můžete do výkonnostní skupiny, která Vám bude vyhovovat:

  • Začátečníci (určeno pro ty z Vás, kdo by si rád vyzkoušel kruhový trénink a protáhl celé tělo. Jedná se zpravidla o cvičení s vlastní vahou a používání lehkých pomůcek (TRX, power bag, balačních čoček, míčů, aj.).
    Po-Ne dle dohody
  • Pokročilí (určeno pro ty, kteří již umí alespoň částečně zapojovat a izolovat jednotlivé svalstvo)
    Po-Ne dle dohody 
  • V případě skupiny 2 zájemců (a více) je možné domluvit kruhový trénink dle časovému přání klientů. 

Cena: 200 Kč / jednorázový trénink, možnost koupě balíčku 10+1 trénink zdarma za 2000Kč.  Cena nezahrnuje vstup do fitness centra.  

Preferujeme osobní přístup, tréninková skupina může tvořit maximálně 6 osob včetně instruktora. Minimum osob pro konání lekce je 3 včetně instruktora. 

 

LEKCE PRO TĚHOTNÉ

NOVĚ nabízíme lekce cvičení pro těhotné ženy. Jedná se o cvičení, které nastávajícím maminkám pomůže předcházet od bolestí a zachovat kondičku.

Cena: 200 Kč/jednorázový trénink. Cena nezahrnuje vstup do fitness centra. 

Pro termíny a více informací kontaktujte emailem, telefonicky či osobně recepci EveryDay fitness.

 

 

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

NOVĚ můžete u nás využít individuální výživové poradenství. Během konzultace s Vámi náš výživový poradce probere Vaše stravovací návyky, zdravotní stav atd. a dle potřeby a požadavku Vás nasměruje k lepším stravovacím návykům. Cena úvodní konzultace 500,-. Dle Vašich požadavků a potřebám s Vámi poté výživový poradce nastaví další program - nebojte, nenecháme Vás v tom samotné a pomůžeme Vám splnit si Váš cíl... Konzultace jsou vhodné i pro těhotné a kojící ženy.  

 

U všech tréninkových lekcí si vyhrazujeme právo účtovat plnou cenu lekce v případě, že klient nezruší nebo nepřesune již domluvenou hodinu s instruktorem dříve než 24h před uskutečním tréninkové lekce.

Neváhejte a přihlaste se na recepce@everydayfitness.cz