LEKCE JÓGY

LEKCE JÓGY POZASTAVENY DO ODVOLÁNÍ. Lekce budou spuštěny okamžitě, jakmile to bude možné 🙂 O znovuotevření moc stojíme. Časy budou aktualizovány dle požadavků klientů/klientek. 

Nabízíme lekce jógy, které probíhají v prostorách hotelu Courtyard by Mariott Prague Airport. Můžete si zakoupit permanentku 10 lekcí + 1 ZDARMA za 1 800 Kč nebo jednorázové lekce za 200 Kč. Cena je konečná, neplatí se vstup do fitness centra. Na lekce je možno využít  i Multisport kartu.

Lekce jógy probíhají pod vedením zkušených a certifikovaných lektorek - Valentiny Lebové a Jitky Froňkové.

Valentinu jóga zcela okouzlila. Věří, že okouzlí i Vás. Praxe jógy vede k uvolnění stresu a pomáhá být odolnější.
Dokáže vybudovat silný imunitní a nervový systém, zlepšuje pružnost a ohebnost páteře i celého těla.
Lekce jógy se skládá z jednoduchých jógových ásán (pozic), dechových cvičení a ze závěrečné relaxace. Lekce přizpůsobuje individuálně - od jemného protažení až ke složitějším a náročnějším pozicím. Namasté.

Jitka se specializuje na Hatha jógu, která zahrnuje relaxace, meditace, pánájámu neboli dechová cvičení, protažení a samotné ásany (pozice). Jóga kromě toho, že je velikým přínosem pro Vaše tělo, krásně jej protáhne, zpevní střed těla, také zklidní Vaši mysl a přinese energii do Vašeho těla. Začnete své tělo více vnímat. Budete brzy citlivější k jeho potřebám. Na mé lekce může přijít i úplný začátečník. Vždy ukazuji i základní variantu pozice. Vše vysvětlím. Kdykoli v průběhu lekce se budete cítit unaveni, nebo Vám daná pozice nebude vyhovovat, můžete si odpočinout v pozici dítěte, kterou Vám předvedu.

 

 

 

 

 

INDIVIDUÁLNÍ KRUHOVÉ TRÉNINKY pro maximálně 6 osob (včetně instruktora)

Tréninky jsou zaměřené na zapojení hlavně středu těla "CORE". Není potřeba se bát, myslíme na každého a přihlásit se můžete do výkonnostní skupiny, která Vám bude vyhovovat:

  • Začátečníci (určeno pro ty z Vás, kdo by si rád vyzkoušel kruhový trénink a protáhl celé tělo. Jedná se zpravidla o cvičení s vlastní vahou a používání lehkých pomůcek (TRX, power bag, balačních čoček, míčů, aj.).
    Po-Ne dle dohody
  • Pokročilí (určeno pro ty, kteří již umí alespoň částečně zapojovat a izolovat jednotlivé svalstvo)
    Po-Ne dle dohody 
  • V případě skupiny 2 zájemců (a více) je možné domluvit kruhový trénink dle časovému přání klientů. 

Cena: 200 Kč / jednorázový trénink, možnost koupě balíčku 10+1 trénink zdarma za 2000Kč.  Cena nezahrnuje vstup do fitness centra.  

Preferujeme osobní přístup, tréninková skupina může tvořit maximálně 6 osob včetně instruktora. Minimum osob pro konání lekce je 3 včetně instruktora. 

Instruktor: Ivana Reháková/Martina Knoblochová

 

LEKCE PRO TĚHOTNÉ

NOVĚ nabízíme lekce cvičení pro těhotné ženy. Jedná se o cvičení, které nastávajícím maminkám pomůže předcházet od bolestí a zachovat kondičku.

Cena: 200 Kč/jednorázový trénink. Cena nezahrnuje vstup do fitness centra. 

Pro termíny a více informací kontaktujte emailem, telefonicky či osobně recepci EveryDay fitness.

Trenérka: Ivana Reháková

 

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

NOVĚ můžete u nás využít individuální výživové poradenství. Během konzultace s Vámi náš výživový poradce probere Vaše stravovací návyky, zdravotní stav atd. a dle potřeby a požadavku Vás nasměruje k lepším stravovacím návykům. Cena úvodní konzultace 500,-. Dle Vašich požadavků a potřebám s Vámi poté výživový poradce nastaví další program - nebojte, nenecháme Vás v tom samotné a pomůžeme Vám splnit si Váš cíl... Konzultace jsou vhodné i pro těhotné a kojící ženy.  

Konzultaci vede: Ivana Reháková

U všech tréninkových lekcí si vyhrazujeme právo účtovat plnou cenu lekce v případě, že klient nezruší nebo nepřesune již domluvenou hodinu s instruktorem dříve než 24h před uskutečním tréninkové lekce.

Neváhejte a přihlaste se na recepce@everydayfitness.cz