LEKCE JÓGY

Nově od 7. 10. nabízíme lekce jógy, které probíhají v prostorách hotelu Courtyard by Mariott Prague Airport. V průběhu října si můžete zakoupit permanentku 10 lekcí + 1 ZDARMA za 1 800 Kč nebo jednorázové lekce za 200 Kč. Cena je konečná, neplatí se vstup do fitness centra. Od 11.11. je možno využít na lekce jógy i Multisport kartu.

Na lekce je nutné se předem registrovat prostřednictvím e-mailu recepce@everydayfitness.cz nebo osobně na recepci.

ST 7:00 - 8:00 hod.
ČT 14:00 - 15:00 hod.

Lekce jógy probíhají pod vedením zkušené a certifikované lektory Evy Hronové, kterou jóga zcela okouzlila. Věří, že okouzlí i Vás. Praxe jógy vede k uvolnění stresu a pomáhá být odolnější. Dokáže vybudovat silný imunitní a nervový systém, zlepšuje pružnost a ohebnost páteře i celého těla.
Lekce jógy se skládá z jednoduchých jógových ásán (pozic), dechových cvičení a ze závěrečné relaxace. Lekce přizpůsobuje individuálně - od jemného protažení až ke složitějším a náročnějším pozicím. 
Namasté.

 

 

INDIVIDUÁLNÍ KRUHOVÉ TRÉNINKY pro maximálně 6 osob (včetně instruktora)

Tréninky jsou zaměřené na zapojení hlavně středu těla "CORE". Není potřeba se bát, myslíme na každého a přihlásit se můžete do výkonnostní skupiny, která Vám bude vyhovovat:

  • Začátečníci (určeno pro ty z Vás, kdo by si rád vyzkoušel kruhový trénink a protáhl celé tělo. Jedná se zpravidla o cvičení s vlastní vahou a používání lehkých pomůcek (TRX, power bag, balačních čoček, míčů, aj.).
    Nově PO - PÁ 17:00 - 17:55 hod.
  • Pokročilý (určeno pro ty, kteří již umí alespoň částečně zapojovat a izolovat jednotlivé svalstvo)
    Nově PO - PÁ 18:00 - 18:55 hod.

Cena: 200 Kč / jednorázový trénink, možnost koupě balíčku 10+1 trénink zdarma za 2000Kč.  Cena nezahrnuje vstup do fitness centra.  

Preferujeme osobní přístup, tréninková skupina může tvořit maximálně 6 osob včetně instruktora.

Neváhejte a přihlaste se na recepce@everydayfitness.cz