Jsme tu pro Vás od roku 2019.  V prostorech Airport Business Centra na Letišti Václava Havla, Praha 6.  Pro Vaše pohodlí a pro návštěvníky fitness centra jsou zajištěna speciální parkovací místa až 3 hod. parkování zdarma. Fitness centrum neustále zdokonalujeme a je vybaveno profesionálními isotonickými stroji s masivní konstrukcí. Stroje jsou vhodné jak pro kondiční tak rehabilitační tréninky. K dispozici jsou i Kardio stroje s LED displejem s intuitivním ovládáním. Součástí je strečinková zóna s balančními pomůckami a TRX konstrukcí. V silové zóně naleznete výběr prémiových polyuretanových činek značky Ziva.
Trénovat můžete sami nebo úplně vypnout a využít služeb našich profesionálních trenérů, kteří Vám připraví tréninkový plán přímo na „tělo“. Před zahájením samotného tréninku proběhne krátký rozhovor pro správné nastavení celého tréninku. Trenéři Vám budou k dispozici pro kontrolu správné techniky a konzultace v průběhu tréninku. Pro více informací se na nás obraťte.

 

Co vystihuje Davida?

"Každý může být úspěšný v dosažení jeho (fitness) cílů, stačí jen chtít a něco pro to udělat."

Specializuje se na:

seznámení se základy fitness

Správné používání strojů, CORE

Tvarovací, redukční, silové, objemové tréninky

 

RADOSLAVA KORNAJ

Co vystihuje Radoslavu?

"Když si myslíš, že mužeš, tak můžeš. Když si myslíš, že nemůžeš, tak nemůžeš."

Více informací si můžete prohlédnout na www.radoslavakornaj.cz

 

TOMÁŠ MAJOR 

Co vystihuje Tomáše?

"Život není o tom, co se ti stane, ale o tom, jak se k tomu postavíš."

Specializuje se na: 

Funkční trénink

Kalistenika, mobilita

Více informací o Tomášovi můžete nalézt:

ig: @tomas_m_workout,

YouTube: https://youtube.com/channel/UCMqxN9NAQeJezQRu0WVsEvQ

Strength or power zone as well as fitness machines and cardio are at your disposal. Everyone finds his own preferences. Professional isotonic massive machines are made for daily work out as well as for rehabilitate training. Cardio machines are equipped by LED displays with initiative control panels. Balance tools and TRX construction are available in stretching zone. Selection of premium polyurethane barbells and dumbbells ZIVA are waiting for you in power zone.
Máme pro Vás připravené různé druhy vstupů a to vše ve všední dny 6:00 - 22:00h (recepce otevřena po -pá 14:00- 19:00, ostatní časy samoobslužně), svátky a víkend samoobslužně 6:00 - 22:00h.

Zaměstnanci Letiště Praha a.s., Czech Airlines Handling a.s., Czech Airlines Technics, Dnata a Smartwings u nás mohou využít 10% slevu na nákup členství ( netýká se jednorázového vstupu a 10ti vstupové permanetky. )

  • Single entry fee............................... 250,- Kč
  • 10 entry fee (valid for 60 days).... 1500,- Kč
  • Monthly membership....................1500,- Kč
  • 3 month membership...................3900,- Kč
  • 6 měsíční permanentka............ 5940,-Kč
  • Pořízení členské karty opravňující klienty s Multisport kartou ke vstupu do fitness v rámci samoobslužného provozu (víkendy a státní svátky 6-22h, po-pá 9-14h,19-22h) -  depozit 500,-Kč + manipulační poplatek 200,- Kč. V případě, že se klient nezaregistruje při příchodu do systému Multisport, bude mu strhnut jednorázový vstup z depozitu 250,-Kč.

Za asistenci při odemknutí skříňky uzamčené klientem si vyhrazujeme právo úhrady poplatku 200,- Kč

 

 

Right choice is up to you! We recommend opting for the 3-month membership as your effort is visible after this period of time for sure.

CENY INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ:

 

 Cena 550Kč/jeden trénink. Je možno si koupit akční balíček 10 (+1 trénink zdarma) 5 500Kč nebo 20 (+2 tréninky zdarma) 10 000Kč. 

Ceny individuálních tréninků nezahrnují vstup do fitness centra.