1. 6. 2019 jsme pro Vás otevřeli fitness centrum v prostorech AirportBusiness Centra v těsné blízkosti Letiště Václava Havla. Jedná se o lukrativní oblast, ale není potřeba se bát. Pro Vaše pohodlí a pro návštěvníky fitness centra jsou zajištěna speciální parkovací místa a nově až 3 hod. parkování zdarma. Fitness centrum  je vybaveno profesionálními isotonickými stroji s masivní konstrukcí. Stroje jsou vhodné jak pro kondiční tak rehabilitační tréninky. K dispozici jsou i Kardio stroje s LED displejem s intuitivním ovládáním. Součástí je strečinková zóna s balančními pomůckami a TRX konstrukcí. V silové zóně naleznete výběr prémiových polyuretanových činek značky Ziva.
Trénovat můžete sami nebo úplně vypnout a využít služeb našich profesionálních trenérů, kteří Vám připraví tréninkový plán přímo na „tělo“. Před zahájením samotného tréninku proběhne krátký rozhovor pro správné nastavení celého tréninku. Trenéři Vám budou k dispozici pro kontrolu správné techniky a konzultace v průběhu tréninku. Pro více informací se na nás obraťte.

 

Co vystihuje Davida? 

„Když to nejde dnes, zkus to zítra.“

Specializuji se na: kalistheniku a streetworkout (cvičení s vlastní vahou), kulturistický styl tréninku (dlouholeté zkušenosti), sportovní stravu a suplementaci

 

 

Co vystihuje Ivanu?

" Když nemůžeš, tak přidej... "

Specializuje se na: seznámení se s fitness, správné používání strojů, cvičení s vlastní vahou, tvarování těla, poradenství hlavních zásad jídelníčku

 

 

 

Jaká je filozofie Pavla?

"Zdravé a prospěšné cvičení jak tělu, tak i duši."

Specializuje se na: rozvoj zdravého pohybu (CORE), cvičení s vlastní vahou, TRX, bosu, GunEx, aj.

 

 

 

Co vystihuje Davida?

"Každý může být úspěšný v dosažení jeho (fitness) cílů, stačí jen chtít a něco pro to udělat."

Specializuje se na:

seznámení se základy fitness

Správné používání strojů, CORE

Tvarovací, redukční, silové, objemové tréninky

 

Co vystihuje Valentinu?

"Co bolí dnes, udělá tě silnějším zítra."

Specializuje se na: Hathajógu, silové tréninky zaměřené na komplexnost celého těla, flexibilita jako klíč ke správné aktivaci svalových skupin, aktivační cviky zaměřené na posílení a tvarování hýždí - absolventka školy "glute specialist" = zadkový specialista.

Strength or power zone as well as fitness machines and cardio are at your disposal. Everyone finds his own preferences. Professional isotonic massive machines are made for daily work out as well as for rehabilitate training. Cardio machines are equipped by LED displays with initiative control panels. Balance tools and TRX construction are available in stretching zone. Selection of premium polyurethane barbells and dumbbells ZIVA are waiting for you in power zone.
Máme pro Vás připravené různé druhy vstupů a to vše ve všední dny 6:00 - 22:00h (recepce otevřena 14:00- 19:00, ostatní časy samoobslužně), svátky a víkend samoobslužně 6:00 - 22:00h.

Klienti s půlročním či ročním členstvím - provoz 24/7. 

  • Single entry fee...............................  150,- Kč
  • 10 entry fee (valid for 60 days)....1 190,- Kč
  • Monthly membership....................1 190,- Kč
  • 3 month membership...................3 570,- Kč
  • 6 month membership...................5 940,- Kč  
  • Roční permanentka..................10 680,- Kč  

Pořízení členské karty opravňující klienty s Multisport kartou ke vstupu do fitness v rámci samoobslužného provozu (všední dny 6:00 -14:00 a 19:00 -22:00,víkendy a státní svátky 6-22h) - vratný depozit 450,-Kč + manipulační poplatek 50,- Kč. V případě, že se klient nezaregistruje při příchodu do systému Multisport, bude mu strhnut jednorázový vstup z depozitu 150,-Kč

Right choice is up to you! We recommend opting for the 3-month membership as your effort is visible after this period of time for sure.

CENY INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ:

Ivana Reháková, Valentina Lebová, Pavel Panaš, David Knobloch:

 Cena 550Kč/jeden trénink. Je možno si koupit akční balíček 10 (+1 trénink zdarma) 5 500Kč nebo 20 (+2 tréninky zdarma) 10 000Kč. 

Ceny individuálních tréninků nezahrnují vstup do fitness centra.