Jsme tu pro Vás od roku 2019.  V prostorech Airport Business Centra na Letišti Václava Havla, Praha 6.  Pro Vaše pohodlí a pro návštěvníky fitness centra jsou zajištěna speciální parkovací místa až 3 hod. parkování zdarma. Fitness centrum neustále zdokonalujeme a je vybaveno profesionálními isotonickými stroji s masivní konstrukcí. Stroje jsou vhodné jak pro kondiční tak rehabilitační tréninky. K dispozici jsou i Kardio stroje s LED displejem s intuitivním ovládáním. Součástí je strečinková zóna s balančními pomůckami a TRX konstrukcí. V silové zóně naleznete výběr prémiových polyuretanových činek značky Ziva.

Trénovat můžete sami nebo úplně vypnout a využít služeb našich profesionálních trenérů, kteří Vám připraví tréninkový plán přímo na „tělo“. Před zahájením samotného tréninku proběhne krátký rozhovor pro správné nastavení celého tréninku. Trenéři Vám budou k dispozici pro kontrolu správné techniky a konzultace v průběhu tréninku. Pro více informací se na nás obraťte.

 

                                                                                                           
 

 VERONIKA DUNDĚROVÁ

Co mě vystihuje?

"EAT - SLEEP - TRAIN - REPEAT."

 

NABÍZÍM:

Fitness a funkční, crossfitové a kondičně vytrvalostní tréninky, redukce hmotnosti, nabírání svalové hmoty, sestavení individuálních tréninkových plánů, konzultace v oblasti výživy.

IG: verdunart

email: verdunad@gmail.com

KONTAKT: +420 605 426 332

 

 

. JULIE HNIK

Co mě vystihuje?

"Za měsíc si poděkuješ."

NABÍZÍM:

kondiční, vytrvalostní i silové tréninky, seznámení s fitness tréninky s vlastní vahou pro zpevnění těla a redukci tuku, seznámení s technikou cviků a správným cvičení na strojích či se závažím, konzultace ohledně regenerace těla a stravy, sestavení individuálních tréninků.

Julie je závodní atletkou již 12 let.

IG: joullo

email: julie.hnikova@seznam.cz

KONTAKT: +420 604 370 916

 

 

 VALENTINA LEBOVÁ   

Co mě vystihuje?

„Co bolí dnes, udělá tě silnějším zítra. ”

NABÍZÍM:

fitness a funkční tréninky zaměřené na zpevnění a tvarování těla, redukci hmotnosti, nabírání svalové hmoty, zvýšení flexibility, konzultace v oblasti výživy

IG: valentina_equal

email: valentina.lebova@gmail.com

KONTAKT: +420 737 732 424

 

 

Strength or power zone as well as fitness machines and cardio are at your disposal. Everyone finds his own preferences. Professional isotonic massive machines are made for daily work out as well as for rehabilitate training. Cardio machines are equipped by LED displays with initiative control panels. Balance tools and TRX construction are available in stretching zone. Selection of premium polyurethane barbells and dumbbells ZIVA are waiting for you in power zone.
Máme pro Vás připravené různé druhy vstupů a to vše ve všední dny 6:00 - 22:00h (recepce otevřena po -pá 14:00- 19:00, ostatní časy samoobslužně), svátky a víkend samoobslužně 6:00 - 22:00h.

Zaměstnanci Letiště Praha a.s., Czech Airlines Handling a.s., Czech Airlines Technics, Dnata, Smartwings, Eurowings a Courtyard by Marriott Prague Airport, u nás mohou využít 10% slevu na nákup členství ( netýká se jednorázového vstupu a 10ti vstupové permanetky. )

  • Single entry fee............................... 250,- Kč
  • 10 vstupů (platnost 90 dní)....... 1 500,- Kč - od 1.7.2023 prodloužena platnost na 90dní
  • Monthly membership....................1 500,- Kč  (od 1.6. do 30.6. 2024 1 050Kč)
  • 3 month membership...................3 900,-Kč  (od 1.6. do 30.6.2014 2 730Kč)
  • 6 měsíční permanentka............ 5 940,-Kč(od 1.6. do 30.6.2024 4 158Kč)
  • B2B roční spolupráce pro firmy a živnostníky měsíční členství ....... 699,- Kč bez DPH (min. 2 zaměstnanci)
  • Pořízení členské karty opravňující klienty s Multisport kartou ke vstupu do fitness v rámci samoobslužného provozu (víkendy a státní svátky 5-22h,  po-pá 5-14h,19-22h) -  NOVĚ od 1.7.2023: vratný depozit 700,-Kč - tento depozit můžete použít k nákupu produktů v rámci bezobslužného provozu. V případě, že se klient nezaregistruje při příchodu do systému Multisport, bude mu strhnut jednorázový vstup z depozitu 250,-Kč. Karta je platná na 3 měsíce a po této době je klient povinen v případě zájmu o prodloužení, depozit opět dorovnat na 700Kč 

Za asistenci při odemknutí skříňky uzamčené klientem si vyhrazujeme právo úhrady poplatku 200,- Kč

 

 

Right choice is up to you! We recommend opting for the 3-month membership as your effort is visible after this period of time for sure.

Pro více informací: ceny/termíny tréninků - kontaktujte přímo trenéra. 

Ceny nezahrnují vstup do fitness centra.