Pořízení členské karty opravňující ke vstupu i klienty s Multisport kartou je možný při vložení vratného depozitu 500 Kč a manipulačního poplatku 200 Kč.  V případě, že se klient nezaregistruje při vstupu do Multisport systému, bude mu strhnut jednorázový vstup z depositu 250 Kč. Pokud bude vyčerpán depozit, resp. zůstatek nebude pokrývat jednorázový vstup, bude klientovi karta zablokována a aktivována opět po doplnění depozitu 500 Kč a uhrazením manipulačního poplatku 200,- Kč. 

Jak na to?

Důležité je mít naši členskou kartu EveryDay fitness. V případě, že ji ještě nemáte obraťte se na nás.

Není dovoleno pouštět jiné osoby na Vaši kartu. V případě, že se tak stane karta bude automaticky zablokována. Sankce za odblokování karty je 500 Kč.

Vstupní dveře do fitness centra se Vám otevřou po přiložení členské karty na čtečku, která se nachází na zdi na levé straně od vstupních dveří.

Vstup Multisport karta

Nezapomeňte se přihlásit do systému. V případě vstupu na Multisport kartu naskenujete čárový kód z Multisport karty. Úspěšné načtení se potvrdí krátkým pípnutím a objeví se Vaše jméno na monitoru v zeleném rámečku. Pamatujte na to, že přihlášení do systému je nutné. V případě, že se nepřihlásíte, strhne se Vám částka za jednorázový vstup z depositu členské karty.

Při odchodu se odhlašte. Odhlásíte se přiložením členské karty na čtečku, která se nachází vpravém rohu na stěně pod recepčním pultem (vedle stěny s podpisy našich hokejových kmotrů).

Jak je to s parkováním?

Stále platí, že máte 3h parkování zdarma. Jediné, co musíte Vaši návštěvu nahlásit na recepci, která se nachází hned vedle vstupu do fitness centra.
Pouze řeknete, že parkujete u budovy a jdete si k nám zacvičit.

Samozřejmě nastane-li jakýkoli problém, jsme tu pro Vás a kontaktujte nás na tel.: +420 603 435 490